Dyżury pracowników i doktorantów

Poniżej znajdują się terminy, w których nauczyciele (pracownicy i doktoranci) udzielają konsultacji dotyczących zajęć dydaktycznych.

Sortuj alfabetycznie:

wszystkie  |  A   B   C   Ć   D   E   F   G   H   I   J   K   L   Ł   M   N   O   P   R   S   Ś   T   U   W   Z   Ż   Ź

ST - Studium Politechniczne, ul. Szosa Okrężna 17
KR - Katedra Radioastronomii, Centrum Astronomii, 87-148 Łysomice, Piwnice k/Torunia
KAA - Katedra Astronomii i Astrofizyki, Centrum Astronomii, 87-148 Łysomice, Piwnice k/Torunia
(Zmiany lub błędy danych należy zgłaszać do sekretariatu IF lub Centrum Astronomii)

Konsultacje Pokój Mail
dr Andrzej Karbowski wtorek 12:00 - 13:00, czwartek 11:00 - 12:00 568 akarb@fizyka.umk.pl
dr Agata Karska środa 13-15, pokój 468 , Instytut Fizyki. KAA 25A agata.karska@umk.pl
prof. dr hab. inż. Grzegorz Karwasz wtorek 10.00-12.00, czwartek 9.00-10.00 570 karwasz@fizyka.umk.pl
dr hab. Krzysztof Katarzyński, prof. UMK czwartek od 8:15 do 10:15 KR 34 kat@astro.uni.torun.pl
dr Andrzej Kędziorski wtorek 16:00 - 18:00 485 tecumseh@fizyka.umk.pl
dr hab. Jacek Kobus poniedziełek 12:00 - 13:00 467 jkob@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Czesław Koepke Piatek 11:30 - 13:00 339 koepke@fizyka.umk.pl
dr Piotr Kolenderski poniedzialek 8.00-10.00 521a kolenderski@fizyka.umk.pl
dr inż. Katarzyna Komar poniedziałek 11:15 - 12:00 207 kkomar@fizyka.umk.pl
mgr inż. Michał Komorowski poniedziałek 12:00 - 14:00, p. 585 585 michak@doktorant.umk.pl
mgr inż. Magdalena Konefał poniedziałek 16:00 - 18:00 527 konefal@fizyka.umk.pl
mgr inż. Andrzej Korcala piątek 11:00 - 13:00 443 korcala@fizyka.umk.pl
mgr Maciej Kosicki Czwartek , 18:00-20:00 479 mackos@fizyka.umk.pl
dr Dorota Kowalska piątek 12:00-14:00 0.21 COK dorota@fizyka.umk.pl
mgr inż. Karol Kowalski piatek 12:00 -14:00 SP 11 kkowalski@fizyka.umk.pl
dr Marcin Kowalski wtorek 10:00 - 12:00, czwartek 10:00 - 12:00 311 markow@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Jacek Krełowski bez ograniczeń czasowych KAA 25c jacek@umk.pl
dr hab. Magdalena Kunert-Bajraszewska Centrum Astronomii pok. 35 KR: piatek 11:00 - 12:00 IF, dziekanat: środa 9:00 - 10:00 KR 35 magda@astro.umk.pl
prof. dr hab. Andrzej Kus Poniedziałki 13.00-15.00 Czwartki 10.00-13.00 Piątki 10.00-14.00 KR 36 ajk@astro.uni.torun.pl
dr inż. Łukasz Kłosowski piątek 10:00 - 12:00 529, 530 lklos@fizyka.umk.pl