Faculty and staff

Sort alphabetically:

all  |  A   B   C   Ć   D   E   F   G   H   I   J   K   L   Ł   M   N   O   P   R   S   Ś   T   U   W   Z   Ż   Ź

Tablica obecności (IF) - kto się odwiesił.
ST - School of Engineering, ul. Szosa Okrężna 17
(Informacje o pracownikach wyświetlane są na podstawie systemu eGPS. Zmiany lub błędy danych należy zgłaszać do sekretariatu IF lub Centrum Astronomii)

Phone (+48 56 611) Room Mail WWW
mgr inż. Piotr Ablewski 3349, 2471 Lab. 1 KL FAMO, 0.24 COK piotra@fizyka.umk.pl
Józef Anuszkiewicz 3202 285 -  
Ewa Balewska 2430 SP -  
Paweł Balewski 3202 285 -  
prof. dr hab. Aleksander Balter 3216 234 balter@fizyka.umk.pl
dr Katarzyna Bielska 3279 524 kasia@fizyka.umk.pl
dr inż. Sławomir Bilicki 3331 115 slawko@fizyka.umk.pl
mgr Paweł Binnebesel 3265 252 bip@fizyka.umk.pl
dr Marcin Bober 3331 120 bober@fizyka.umk.pl
Jacek Boberek 3202 285 -  
dr Katarzyna Bogusławska 3338 480 k.boguslawski@fizyka.umk.pl
Monika Borecka 3229, 3256 305, 414 monikab@fizyka.umk.pl  
dr inż. Mateusz Borkowski 3262 605 mateusz@fizyka.umk.pl  
mgr inż. Julia Bruzdowska 3290 566 juliab@fizyka.umk.pl  
mgr inż. Filip Brzęk - 557B fibrz@fizyka.umk.pl
mgr Adam Buksztel 3277 478A abuk@fizyka.umk.pl
mgr Joanna Bylicka 3254 383 joasiab@fizyka.umk.pl  
prof. dr hab. Mirosław Bylicki 3275 486 mirekb@fizyka.umk.pl
mgr inż. Dominik Charczun 3285 527 charczun@fizyka.umk.pl  
dr hab. Alicja Chruścińska, prof. UMK 3316, 3221 266 alicja@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Dariusz Chruściński 3245 459 darch@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Stanisław Chwirot 3259 228 chwirot@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Roman Ciuryło 3335 536 rciurylo@fizyka.umk.pl
dr Hubert Cybulski 3282 526 hubert@fizyka.umk.pl
dr Agata Cygan 3279 524 agata@fizyka.umk.pl
mgr Monika Czajkowska 3312 305 monikac@fizyka.umk.pl  
dr Robert Czaplicki 3228 262 robert.czaplicki@fizyka.umk.pl  
Małgorzata Dąbrosz 3310 282 -  
prof. dr hab. Stanisław Dembiński 3286 555 stdem@fizyka.umk.pl
dr hab. Beata Derkowska-Zielińska 3201 369 beata@fizyka.umk.pl
dr hab. Winicjusz Drozdowski, prof. UMK 3319 351 wind@fizyka.umk.pl
dr Dariusz Dziczek 3304 412 dziczek@fizyka.umk.pl
dr hab. Kamil Fedus 2481, 3326 569, COK 2.20 kamil@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Franciszek Firszt 3305 258 ffirszt@fizyka.umk.pl
Rafał Gadomski 3314 434 r.gadomski@fizyka.umk.pl  
mgr Andrzej Gajewski - 603 gajewski@doktorant.umk.pl  
dr Krzysztof Gałkowski - - galkowski@fizyka.umk.pl  
mgr Maria Gieysztor 3332 Lab. III KL FAMO margie@doktorant.umk.pl  
dr hab. Iwona Gorczyńska 3208 214A iwa@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Ireneusz Grabowski 3317 469 ig@fizyka.umk.pl
dr hab. Ireneusz Grulkowski 2467 1.08 COK igrulkowski@fizyka.umk.pl
mgr inż. Justyna Grzelak 3327 0.18 COK justynag@fizyka.umk.pl
mgr Michał Hamkało - - mhamkalo@ichf.edu.pl  
dr hab. Jan Iwaniszewski 3347 559 jiwanisz@fizyka.umk.pl
dr hab. Andrzej Jamiołkowski 3230 456 jam@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Karol Jankowski 3271 478B karoljan@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Włodzimierz Jaskólski 2460 2.02 COK wj@fizyka.umk.pl
Małgorzata Jenczewska 3310 301 -  
mgr Alfonso Jimenez Villar - - ajimenez@fizyka.umk.pl  
dr hab. Jacek Jurkowski 3232 457 jacekj@fizyka.umk.pl
dr Andrzej Karbowski 3291 568 akarb@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. inż. Grzegorz Karwasz 2407 570 karwasz@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Jacek Karwowski 3272 483 jka@fizyka.umk.pl
dr Andrzej Kędziorski 3274 485 tecumseh@fizyka.umk.pl
dr inż. Natalia Kijek 3237, 3221 272 natalia@fizyka.umk.pl
dr hab. Jacek Kobus 3266 467 jkob@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Czesław Koepke 3239 339 koepke@fizyka.umk.pl
dr Piotr Kolenderski 3289 521a kolenderski@fizyka.umk.pl
dr inż. Katarzyna Komar 3211 207 kkomar@fizyka.umk.pl
mgr inż. Magdalena Konefał 3285 527 konefal@fizyka.umk.pl  
mgr Monika Korzeniewska 3229 305 monikak@fizyka.umk.pl  
mgr Maciej Kosicki 2491 479 mackos@fizyka.umk.pl  
mgr Miriam Kosik - - 252621@stud.umk.pl  
prof. dr hab. Andrzej Kossakowski 3231 455 kossak@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk 3240 218 akowal@fizyka.umk.pl
dr Dorota Kowalska 3292 0.21 COK dorota@fizyka.umk.pl
dr inż. Magdalena Kowalska - 204 mkow@fizyka.umk.pl  
Piotr Kowalski 3202 285 -  
mgr inż. Grzegorz Kowzan 2471, 2473 0.11, 0.24 COK gkowzan@fizyka.umk.pl
Renata Kozłowska 2430 SP -  
mgr Waldemar Krychowiak 3257 429 krycho@fizyka.umk.pl  
Danuta Kuczyńska-Wolińska 3310 301 -  
dr inż. Łukasz Kłosowski 3341, 3325 529, 530 lklos@fizyka.umk.pl
dr Mikołaj Lasota - 504 miklas@fizyka.umk.pl
Małgorzata Lewandowska 3310 282 -  
dr hab. Daniel Lisak, prof. UMK 3282 526 dlisak@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Sebastian Maćkowski 3217 330 mackowski@fizyka.umk.pl
mgr Ewa Mączyńska 2414 214 e.maczynska@fizyka.umk.pl  
mgr Katarzyna Madajczyk - 479 katmad@doktorant.umk.pl  
mgr inż. Michał Makowski 3203 269 mimak@doktorant.umk.pl
prof. dr hab. Adam Makowski 3300 558 amak@fizyka.umk.pl
mgr Agnieszka Marasek 3227 272, 273 agmar@fizyka.umk.pl
dr Piotr Masłowski 3276, 2473 322 pima@fizyka.umk.pl
dr hab. Jacek Matulewski 3329 477a jacek@fizyka.umk.pl
Joanna Matłosz 3310 301 -  
prof. dr hab. Hanna Męczyńska 3223 259 hmecz@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Leszek Meissner 3269 472 meissner@fizyka.umk.pl
mgr Stefan Meyer 3308 236 meyer@fizyka.umk.pl
dr Miłosz Michalski 3236 460 milosz@fizyka.umk.pl
dr Karolina Mikulska-Rumińska 3346 573 karolamik@fizyka.umk.pl
mgr Marta Misiaszek - 603 misiek@fizyka.umk.pl
dr inż. Seweryn Morawiec 2467 1.08 COK seweryn.morawiec@fizyka.umk.pl  
dr inż. Piotr Morzyński 3248 605 pmorzynski@fizyka.umk.pl
dr hab. Ryszard Mrugała 3233 461 mrugala@fizyka.umk.pl
dr hab. Felicja Mrugała 3233 461 felicja@fizyka.umk.pl
mgr Rodolfo Muñoz Rodriguez - - rodolfomr@fizyka.umk.pl  
mgr Bartłomiej Nagórny 3349 Lab.1 KL FAMO nagornyb@fizyka.umk.pl
Maciej Niedbała 3202 285 -  
dr Akiko Nishiyama 3263 374 a-nishiyama@uec.ac.jp  
prof. dr hab. Wiesław Nowak 3204 481 wiesiek@fizyka.umk.pl
mgr Artur Nowak - - anowak@fizyka.umk.pl  
dr Piotr Palczewski 3221 - piotrp@fizyka.umk.pl
mgr Ewa Palikot - - ep@fizyka.umk.pl  
mgr Martyna Patera - 557A mpatera@doktorant.umk.pl  
mgr inż. Konrad Pawlak 3218, 2641 234 pawlako@fizyka.umk.pl
dr inż. Michał Pawlak 3250 365 mpawlak@fizyka.umk.pl
dr Łukasz Pepłowski 2490, 3346 482 drpepe@fizyka.umk.pl
dr hab. Piotr Pepłowski 3296 574 peplow@fizyka.umk.pl
dr hab. Grzegorz Pestka 3298 484 gp@fizyka.umk.pl
dr Dawid Piątkowski 3292 0.21 COK dapi@fizyka.umk.pl
mgr inż. Ewelina Pijewska 2414 215 ewpi@fizyka.umk.pl  
Małgorzata Piotrowska 3310 282 -  
dr Mariusz Piwiński 3341, 3325 529, 530 piwek@fizyka.umk.pl
mgr Katarzyna Pleskacz - 529 pleskacz@fizyka.umk.pl
mgr inż. Aneta Prymaczek 3327 0.18 COK aprymaczek@fizyka.umk.pl  
dr Krzysztof Przegiętka 3316, ICNT: 6020, 60 266, ICNT A.0.26, A.1.33-34 przeciu@fizyka.umk.pl
Grzegorz Przytarski 3202 285 -  
prof. dr hab. Andrzej Raczyński 3299 560 raczyn@fizyka.umk.pl
dr inż. Łukasz Rajchel - - -  
Ewa Reńska 3254 383 eren@fizyka.umk.pl  
mgr inż. Tomasz Rerek - 257 t.rerek@doktorant.umk.pl  
mgr inż. Tadeusz Robaczewski 3255 401 rota@fizyka.umk.pl  
dr Krzysztof Rochowicz 3291 568 kroch@fizyka.umk.pl
mgr Piotr Różański - - rozanski@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Franciszek Rozpłoch 3225 375 rozfranek@wp.pl
dr inż. Jakub Rydzewski 3346 573 jr@fizyka.umk.pl  
dr hab. inż. Gniewomir Sarbicki 3232 457 gniewko@fizyka.umk.pl
dr Viktoriya Savaryn 2467 1.08 vsviktoriya@fizyka.umk.pl  
mgr Karolina Sędziak 3332 Laboratorium III, KL FAMO sedziak@doktorant.umk.pl  
mgr Przemysław Sędzicki - 257 sedzicki@doktorant.umk.pl  
mgr Katarzyna Siudzińska - 462 kasias@doktorant.umk.pl  
prof. dr hab. Lidia Smentek 3310 469 smentek@fizyka.umk.pl
dr Szymon Śmiga 3277 478A szsmiga@fizyka.umk.pl
dr hab. Monika Stanke 3274 485 monika@fizyka.umk.pl
dr inż. Kamila Stec 3255 401 kstec@fizyka.umk.pl
Grażyna Stopyra 3310 301 -  
dr hab. inż. Karol Strzałkowski 3222, COK 2470, 3250 365 skaroll@fizyka.umk.pl
dr Janusz Strzelecki 3218, 2461 234, 0.19 COK jast@fizyka.umk.pl
mgr inż. Karolina Sulowska 3327 0.18 COK sulowska@fizyka.umk.pl  
mgr Michał Świderski - 479 mswider@fizyka.umk.pl  
dr inż. Marcin Sylwestrzak 3208 214a mars@fizyka.umk.pl
mgr Małgorzata Sypniewska - 257 msyp@doktorant.umk.pl  
mgr inż. Marcin Szalkowski 3327 0.18 COK marszal@fizyka.umk.pl  
dr Anna Szkulmowska 3246 202 anna.szkulmowska@fizyka.umk.pl
dr hab. Maciej Szkulmowski, prof. UMK 3213 216 maciej.szkulmowski@fizyka.umk.pl
Janina Szrajber 3310 282 -  
prof. dr hab. Józef Szudy 3280 537 szudy@fizyka.umk.pl
mgr inż. Krzysztof Szulżycki 2467 109 kszul@fizyka.umk.pl  
Agnieszka Szydłowska 3310 282 -  
dr Karolina Słowik 3329 477a karolina@fizyka.umk.pl
mgr inż. Michał Słowiński 3285 527 suowik@fizyka.umk.pl
dr Szymon Tamborski 3214 211 sodalis@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Piotr Targowski 3206 217 ptarg@fizyka.umk.pl
dr Paweł Tecmer 3338 480 ptecmer@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Ryszard S. Trawiński 3283 525 rst@fizyka.umk.pl
dr Katarzyna Walczewska-Szewc - 573 kszewc@fizyka.umk.pl  
dr Piotr Wcisło 2471 0.24 COK piotr.wcislo@fizyka.umk.pl
mgr inż. Krzysztof Wejer 3278, 3301 401, 501 kwejer@fizyka.umk.pl  
Maria Widawska 3310 301 -  
mgr Agnieszka Wiertel 3256 421 awiertel@fizyka.umk.pl  
dr Krzysztof Wiśniewski 2463 1.23 COK wisniek@fizyka.umk.pl
dr Marcin E. Witkowski 3203 269 mwit@fizyka.umk.pl
Beata Witowska 3310 282 -  
mgr inż. Kamil Wiwatowski 3327 0.18 COK kamilw@doktorant.umk.pl  
dr Szymon Wójtewicz 3279 524 szymon@fizyka.umk.pl  
prof. dr hab. Maciej Wojtkowski 3213 216 max@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Andrzej J. Wojtowicz 2401 331 andywojt@fizyka.umk.pl
Jan Wojtylewski 3202 285 -  
lic. Leszek Wojtylewski 3256 421 damian@fizyka.umk.pl  
prof. dr hab. Lutosław Wolniewicz 3287 556 luwo@fizyka.umk.pl
mgr inż. Krystian Wróbel 3214 211 wrobel@fizyka.umk.pl  
dr Filip Wudarski 3311 462 fifi@fizyka.umk.pl  
mgr inż. Mikołaj Zaborowski 3285 527 mzab@doktorant.umk.pl  
dr hab. Jacek Zakrzewski 3220 260, 261 jzakrzew@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Jarosław Zaremba 3261 477b zaremba@fizyka.umk.pl
dr hab. Michał Zawada, prof. UMK 3349 Lab.1 KL FAMO zawada@fizyka.umk.pl
dr Sławomir Zelek 3295 577 zelek@fizyka.umk.pl
mgr inż. Agnieszka Zielińska 3214 211 azielinska@fizyka.umk.pl  
dr hab. Michał Zieliński, prof. UMK 2405 471 mzielin@fizyka.umk.pl
dr hab. Piotr Żuchowski, prof. UMK 3337 470 pzuch@fizyka.umk.pl  
mgr inż. Aleksandra Łachmańska - 557A aleksandra.lachmanska@fizyka.umk.pl  
mgr inż. Wiktor Łachmański - 557B vicolls@fizyka.umk.pl